Reference Kariéra

Vývojový konstruktér

Práci nabízí: Regutec a.s.
Pracoviště: Němčičky 92, 664 66
Region: Ivančicko
Pracovní poměr: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Směnnost: ranní směna
Minimální vzdělání: SŠ/VŠ technického směru

Popis pracovní pozice:
Jsme stabilní výrobní firma, působící na trhu již 25 let, se sídlem v Němčičkách u Brna a do našeho kolektivu aktuálně hledáme šikovného a spolehlivého kolegu na pozici:

Požadujeme:

- SŠ/VŠ technického směru
- praxi na pozici konstruktér
- znalost 3D programu SolidWorks
- technické myšlení, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
- výhodou je komunikativní znalost AJ/NJ

Náplň práce:

- vývoj jednoúčelových strojů ve všech jeho fázích – inicializace, vizualizace, návrh rozpočtu,
  tvorba 3D sestav a kompletní výkresové dokumentace, prezentace, plánování realizace,
  montáž, vyhotovení veškeré legislativní dokumentace pro vydání ES prohlášení o shodě

- vývoj nových technických zařízení výroby – doprava materiálu (dopravníkové systémy),
  skladování materiálu (sila), míchací zařízení (míchací systémy), dávkovací systémy
  (dávkovací linky, vývoj dávkovacích čerpadel)

- vývoj a návrhy nových výrobků – vizualizace, 3D tisk modelů, vyřešení nového
  technologického postupu výroby výrobku

- technická podpora výroby – tvorba 3D modelů, výkresové dokumentace náhradních dílů,
  přípravků, lisovacích forem, poptávka dodavatelů, konzultace technologických postupů

Nabízíme:

- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravování (stravenky)

Kontakt: Jana Závodská – personalistka
               tel: 725 013 649
               e-mail: [email protected]