Deska hladká

Ideální pružný povrch víceúčelových sportovních hřišť s betonovým nebo asfaltovým podkladem

Hladké desky jsou navrženy tak, aby zpříjemňovaly chůzi při použití na sportovištích, v obytných objektech či koňských stájích, přičemž minimalizují riziko vážného zranění způsobeného pádem.

Snadno se instalují, mají neklouzavý, vodopropustný povrch tlumící hluk a nárazy. Jsou ideální pro rehabilitační střediska, sportovní hřiště, rekreační zařízení a bazény. Lze je pokládat na  betonový či asfaltový podklad. Jsou odolné a dlouhodobě pružné. Hladké desky dobře odvádějí vodu a k jejich běžné údržbě postačí opláchnutí proudem vody ze zahradní hadice, popř. čistění vysokotlakým nebo kartáčovým mycím strojem a ekologicky odbouratelnými čistícími prostředky.

 

Standardně vyráběné rozměry (černá barva):
 

Výrobek

Rozměry
cca. v mm

Deska hladká

2000x1000x7

2000x1000x11

2000x1000x15

2000x1000x23

Ostatní barvy lze vyrobit ve formátu 1000x1000x 7, 11, 15, 23 mm

STAVEBNICTVÍ

 V oblasti stavebnictví mají výrobky z recyklované pryže již dlouholetou tradici. Díky stále přísnějším hygienickým předpisům se v kombinaci s jinými materiály využívají jako panely protihlukových stěn. Žádaným produktem jsou také antivibrační desky, které mají uplatnění nejen ve stavebnictví, ale i ve strojírenství jako podklad pod CNC stroje, karusely, lisy, buchary atd.

Firma Regutec je také dodavatelem odhlučnění kolejnic a veškerého podloží železnic, tramvajových linek a metra. Díky našim výrobkům je redukován přenos vibrací a zvuku do okolí a přispíváme tak ke kvalitnímu životu obyvatel v blízkosti infrastrukturních staveb.