Obložení kolejnic

Sníží šíření hluku a vibrací do okolí

Bokovnice jsou určeny jako odhlučňovací prvek pro tramvajové a železniční tratě. Vyrábí se v různých délkách a tvarech pro všechny typy kolejnic a konstrukce tratí. Použitím bokovnic se výrazně snižují hlukové emise a vibrace, způsobené provozem kolejové dopravy.

 

Veškeré výrobky byly podrobeny testům dynamického a statického zatížení, změnám teplot při intervalech mrazu a tání a testu časově závislého stárnutí, v suchém i mokrém stavu. U žádného z testovaných vzorků nebyly prokázány negativní změny vlastností.  

 

Výrobky se vyznačují minimální nasákavostí a schopností dlouhodobě odolávat povětrnostním vlivům. 

STAVEBNICTVÍ

 V oblasti stavebnictví mají výrobky z recyklované pryže již dlouholetou tradici. Díky stále přísnějším hygienickým předpisům se v kombinaci s jinými materiály využívají jako panely protihlukových stěn. Žádaným produktem jsou také antivibrační desky, které mají uplatnění nejen ve stavebnictví, ale i ve strojírenství jako podklad pod CNC stroje, karusely, lisy, buchary atd.

Firma Regutec je také dodavatelem odhlučnění kolejnic a veškerého podloží železnic, tramvajových linek a metra. Díky našim výrobkům je redukován přenos vibrací a zvuku do okolí a přispíváme tak ke kvalitnímu životu obyvatel v blízkosti infrastrukturních staveb.