Deska hladká

Ideální pružný povrch víceúčelových sportovních hřišť s betonovým nebo asfaltovým podkladem

Hladké desky jsou navrženy tak, aby zpříjemňovaly chůzi při použití na sportovištích, v obytných objektech či koňských stájích, přičemž minimalizují riziko vážného zranění způsobeného pádem.

Snadno se instalují, mají neklouzavý, vodopropustný povrch tlumící hluk a nárazy. Jsou ideální pro rehabilitační střediska, sportovní hřiště, rekreační zařízení a bazény. Lze je pokládat na  betonový či asfaltový podklad. Jsou odolné a dlouhodobě pružné. Hladké desky dobře odvádějí vodu a k jejich běžné údržbě postačí opláchnutí proudem vody ze zahradní hadice, popř. čistění vysokotlakým nebo kartáčovým mycím strojem a ekologicky odbouratelnými čistícími prostředky.

 

Standardně vyráběné rozměry (černá barva):
 

Výrobek

Rozměry
cca. v mm

Deska hladká

2000x1000x7

2000x1000x11

2000x1000x15

2000x1000x23

Ostatní barvy lze vyrobit ve formátu 1000x1000x 7, 11, 15, 23 mm

ZÁKAZNICKÝ VÝVOJ

Každý rok vyvíjíme spoustu nových výrobků pro naše zákazníky. Ať už jsou to speciální držáky pro uchycení solárních panelů na ploché střechy, kompletní dodávky pro indoor střelnice včetně technologií nebo bezpečnostní bariéry pro silniční provoz a závodní okruhy. Vždy poskytneme našim partnerům plnou podporu jak ve vývoji produktu samotného a při jeho testování, tak i při návrhu a výrobě formy pro jeho výrobu.

V současné době připravuje několik nových výrobků, které nahradí tradiční materiály. S ohledem na stále přísnější normy hluku vyvíjíme a zdokonalujeme materiály pro odhlučnění budov a místností.

Oslovte nás s Vaším požadavkem!