Elastická deska s rastrem

Univerzální deska pro vnější sportovní a rekreační plochy. Rastr na spodní straně umožní rychlejší odtok vody

Elastické desky s rastrem jsou navrženy tak, aby zpříjemňovaly chůzi při použití na sportovištích, v obytných objektech či koňských stájích, přičemž minimalizují riziko vážného zranění způsobeného pádem.

 

Elastické desky se snadno instalují, mají neklouzavý, vodopropustný povrch tlumící hluk a nárazy. Jsou ideální pro rehabilitační centra, sportovní hřiště, rekreační zařízení, bazény, jednoduše kdekoliv, kde je potřeba překrýt či nahradit nevlídnou betonovou nebo dlážděnou podlahu. Při použití v koňských stájích snižují zátěž nohou, zad a svalů koní. V závislosti na plánovaném zatížení a tloušťce výrobku je lze pokládat na štěrkopískové podloží nebo na betonový či asfaltový podklad. Jsou extrémně odolné a dlouhodobě pružné. Elastické desky dobře odvádějí vodu a k jejich běžné údržbě postačí opláchnutí proudem vody ze zahradní hadice, popř. čistění vysokotlakým nebo kartáčovým mycím strojem a ekologicky odbouratelnými čisticími prostředky.

 

Na vyžádání je možno dodat spojovací systém sestávající z plastových spojovacích kolíků, které umožňují rychlou a snadnou instalaci a po vložení brání posunutí desek.

 

Standardně vyráběné rozměry:
 

Výrobek

Rozměry
cca. v mm

Elastická
deska
s rastrem

500x500x30

500x500x40

500x500x45

Elastická
deska
s rastrem

1000x1000x30

1000x1000x40

1000x1000x45

ZÁKAZNICKÝ VÝVOJ

Každý rok vyvíjíme spoustu nových výrobků pro naše zákazníky. Ať už jsou to speciální držáky pro uchycení solárních panelů na ploché střechy, kompletní dodávky pro indoor střelnice včetně technologií nebo bezpečnostní bariéry pro silniční provoz a závodní okruhy. Vždy poskytneme našim partnerům plnou podporu jak ve vývoji produktu samotného a při jeho testování, tak i při návrhu a výrobě formy pro jeho výrobu.

V současné době připravuje několik nových výrobků, které nahradí tradiční materiály. S ohledem na stále přísnější normy hluku vyvíjíme a zdokonalujeme materiály pro odhlučnění budov a místností.

Oslovte nás s Vaším požadavkem!