Reference Kariéra

Technik BOZP

Práci nabízí: Regutec a.s.
Pracoviště: Němčičky 92, 664 66
Region: Ivančicko
Pracovní poměr: plný / zkrácený úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Směnnost: ranní směna
Minimální vzdělání: SŠ s maturitou

Jsme stabilní výrobní firma, působící na trhu již 25 let, se sídlem v Němčičkách u Brna a do našeho kolektivu aktuálně hledáme šikovného a spolehlivého pracovníka/ci na pozici:

Náplň práce:
  • tvorba a aktualizace dokumentace BOZP,
  • školení zaměstnanců,
  • prověrky a preventivní kontroly BOZP na pracovištích,
  • spolupráce při šetření pracovních úrazů,
  • spolupráce s vedoucími zaměstnanci při zajišťování BOZP na pracovištích,
  • shromažďování podkladů pro analýzu rizik,
  • spoluúčast při jednáních s kontrolními a inspekčními orgány
Požadavky:
  • odborná způsobilost v prevenci rizik dle zákona č. 309/2006 Sb.
  • odpovědnost a samostatnost
  • komunikační dovednosti
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
Výhodou:
  • odborná způsobilost v požární ochraně dle zákona č. 133/1985 Sb.
  • znalost normy ISO 45001
Nabízíme:
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • možnost zkráceného úvazku
  • nástupní mzdu od 25.000,- Kč

Kontakt: Jana Závodská – personalistka
               tel: 725 013 649
               e-mail: [email protected]