Výrobky z recyklované pryže

Faq

Kontakt

FAQ

LZE VÝROBKY NOVISA POUŽÍT PRO INSTALACE V INTERIÉRU?

Více

Ano, naše výrobky - pryžové pásy - jsou vhodné pro užití v interieru, například jako podlaha pro fitness centrum, dále pak desky s EPDM jako podlaha kolem Vašeho bazénu atd. V interiéru jsou také používány jako podkladní vrstvy s antivibračním nebo protihukovým účinkem.Méně

REDUKUJE PRYŽOVÝ POVRCH HLUK?

Více
Pryžové povrchy jsou optimální pro snížení hladiny hluku zejména tam, kde je problém s hlukem z hraček na kolečkách, pohybujících se po asfaltovém nebo betonovém povrchu. Pokud jsou pryžové desky instalovány pod koberci, parketami nebo jinými podlahovými krytinami, výrazně zlepšují kročejový útlum.

Méně

JAK URČIT KRITICKOU VÝŠKU PÁDU, KTEROU POTŘEBUJI PRO SVÉ DĚTSKÉ HŘIŠTĚ?

Více
Kritická výška pádu hřiště, stejně jako velikost požadované plochy jsou dány výškou jednotlivých herních prvků. Hodnotu kritické výšky pádu Vám poskytne dodavatel herních prvků. V případě stávajícího hřiště jednoduše změřte výšku nejvyšší plochy, na kterou by se dítě mohlo postavit a zakreslete půdorysné rozměry herních prvků. Poté kontaktujte prodejce firmy Regutec a.s. se žádostí o radu.

Méně

JAKOU ÚDRŽBU VYŽADUJÍ POVRCHY NOVISA?

Více
Zametení a občasné očištění proudem vody je dostačující. Dále je možno použít čistící stroj a běžný čisticí prostředek.

Méně

Jaké jsou dodací lhůty?

Více
V závislosti na konkrétním typu výrobku a objednaném množství je dodací lhůta ve většině případů ihned ze skladu. U výrobků, které nemáme na skladě maximálně 3 týdny, většinou však dříve.

Méně

Jaké je minimální množství, které si mohu objednat?

Více
Rádi Vám dodáme výrobky v množství dle potřeby (od jednoho kusu).

Méně

Proč zvolit výrobky novisa?

Více

Pryžové povrchy nevyžadují téměř žádnou údržbu a jejich vlastnosti se na rozdíl od nezpevněných povrchů nemění ani po letech. Produkty novisa jsou vodopropustné a umožňují snadné odvodňování, proto vytvářejí plochy použitelné za každého počasí. Jelikož jsme výrobce, můžeme nabídnout širokou škálu produktů, včetně zakázkové výroby.Méně