Proč zvolit výrobky novisa?

» Více

Pryžové povrchy nevyžadují téměř žádnou údržbu a jejich vlastnosti se na rozdíl od nezpevněných povrchů nemění ani po letech. Produkty novisa jsou vodopropustné a umožňují snadné odvodňování, proto vytvářejí plochy použitelné za každého počasí. Jelikož jsme výrobce, můžeme nabídnout širokou škálu produktů, včetně zakázkové výroby.

×

Jaké je minimální množství, které si mohu objednat?

» Více

Rádi Vám dodáme výrobky v množství dle potřeby (od jednoho kusu).

×

Jaké jsou dodací lhůty?

» Více

V závislosti na konkrétním typu výrobku a objednaném množství je dodací lhůta ve většině případů ihned ze skladu. U výrobků, které nemáme na skladě maximálně 3 týdny, většinou však dříve.

×

Jakou údržbu vyžadují povrchy novisa?

» Více

Zametení a občasné očištění proudem vody je dostačující. Dále je možno použít čistící stroj a běžný čisticí prostředek.

×

Jak určit kritickou výšku pádu, kterou potřebuji pro své dětské hřiště?

» Více

Kritická výška pádu hřiště, stejně jako velikost požadované plochy jsou dány výškou jednotlivých herních prvků. Hodnotu kritické výšky pádu Vám poskytne dodavatel herních prvků. V případě stávajícího hřiště jednoduše změřte výšku nejvyšší plochy, na kterou by se dítě mohlo postavit a zakreslete půdorysné rozměry herních prvků. Poté kontaktujte prodejce firmy Regutec, s.r.o. se žádostí o radu.

×

Redukuje pryžový povrch hluk?

» Více

Pryžové povrchy jsou optimální pro snížení hladiny hluku zejména tam, kde je problém s hlukem z hraček na kolečkách, pohybujících se po asfaltovém nebo betonovém povrchu. Pokud jsou pryžové desky instalovány pod koberci, parketami nebo jinými podlahovými krytinami, výrazně zlepšují kročejový útlum.

×

Lze výrobky novisa použít pro instalace v interiéru?

» Více

Ano, naše výrobky - pryžové pásy - jsou vhodné pro užití v interieru, například jako podlaha pro fitness centrum, dále pak desky s EPDM jako podlaha kolem Vašeho bazénu atd. V interiéru jsou také používány jako podkladní vrstvy s antivibračním nebo protihukovým účinkem.

×