Reference Kariéra

Vedoucí konstruktér

Práci nabízí: Regutec a.s.
Pracoviště: Němčičky 92, 664 66
Region: Ivančicko
Pracovní poměr: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Směnnost: ranní směna
Minimální vzdělání: SŠ/VŠ technického směru

Popis pracovní pozice:
Jsme stabilní výrobní firma, působící na trhu již 25 let, se sídlem v Němčičkách u Brna a do našeho kolektivu aktuálně hledáme šikovného a spolehlivého kolegu na pozici:

Jaká bude Vaše role:

- Povedete týmu konstruktérů –  stanovování priorit a rozdělování úkolů, odborné vedení  týmu kolegů
- Budete spolupracovat s projektovým týmem, oddělením technologie a komunikovat s obchodem a výrobou při řešení zákaznických požadavků
- Základem pracovní náplně bude konstrukční a vývojová činnost
- Konstrukce a řešení projektů v CAD systému SolidWorks
- Tvorba a správa databáze forem a dílů
- Tvorba 3D modelů a výkresové dokumentace lisovacích forem
- Technická podpora a zajištění výrobního procesu
- Komunikace s dodavateli

Co byste měli mít:

- VŠ technického směru
- Min. 3 roky praxe na pozici vedoucího/team leadera v konstrukci,
- Prokazatelné zkušenosti v konstrukci, výhodou je znalost v konstrukci/kreslení lisovacích forem
- Znalost Solidworks
- AJ na úrovni B2
- Zkušenost s vedením týmu, umět určit priority a efektivně řídit tým
- Znalost práce v interním ERP systémů
- Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
- Pečlivost, schopnost systematické práce, analytické myšlení, organizační schopnosti, vysokou úroveň komunikačních dovedností a schopnost samostatného řešení úkolů.

Co Vám nabízíme:
- Příležitost seberealizace, podílení se na automatizaci výroby a modernizaci strojů a procesů
- Pracovat ve firmě, která má štíhlou organizační strukturu, přímou vazbu na vedení, takže žádné složité schvalovací procesy a byrokracie Vás nečekají
- Přátelské prostředí a vstřícní kolegové
- 25 dní dovolené
- Stravenky v hodnotě 100 kč
- Zajímavé finanční ohodnocení a cílové bonusy

kontakt - Dana Havlíčková
[email protected]
Tel: 604 582 184

OPERÁTOR DO VÝROBY - LISAŘ

více

ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRO

více

ÚDRŽBÁŘ - SEŘIZOVAČ

více

MANIPULANT VÝROBY

více

Technolog

více

VEDOUCÍ KONSTRUKTÉR

více