NOVÁ SKLADOVÁ HALA / 12.08.2015

Vážení zákazníci,
 

Rádi bychom Vás informovali, že dokončujeme výstavbu nové skladové haly, která bude k dispozici od podzimu 2015. Díky této nové hale chceme zlepšit způsob skladování a expedici.

Na přiloženém videu si můžete prohlédnout pár záběrů z výstavby.


Těšíme se na další spolupráci s Vámi.

 

 

5. místo v soutěži Exportér roku – DHL UniCredit / 12.12.2014

17. ročník prestižní soutěže Exportní cena DHL UNICREDIT zná své vítěze. Do finále se dostalo celkem více než 100 firem. S velkým potěšením můžeme oznámit, že se naší společnosti podařilo získat velmi cenné 5. místo! Hodnotícím kritériem byl index, součin meziročního růstu exportu a podíl exportu na obratu firmy. Tímto bychom chtěli poděkovat všem našim zákazníkům a partnerům, zaměstnancům a všem, kteří se na tomto výsledku podíleli.

ELEMENTS RESORT SK - dodávka podlah a povrchů pro koňské stáje / 19.10.2014

Elements Resort

Nově budovaný sportovně-kongresový areál na Slovensku v Čilistove u Šamorína s unikátní rozlohou ca 100 ha, zahrnuje mimo jiné i největší koňskou arénu ve střední Evropě. Právě do této části areálu směřovaly jedny z největších dodávek v historii naší firmy. Vybaveny byly kompletně koňské boxy, podlahy i stěny, přístupové komunikace, bazén pro koně atd. O rozměru a výjimečnosti této akce se můžete přesvědčit na www.elementsresort.sk.

NOVISA – Nová obchodní značka / 18.09.2013

Ke 20. výročí založení společnosti REGUTEC uvádíme na trh naši novou obchodní značku NOVISA.

Výrobky nabízené pod ochrannou značkou NOVISA jsou rozděleny do produktových řad podle účelu použití.

Jednotlivé produktové řady jsou barevně odlišeny, abychom zjednodušili zákazníkům orientaci mezi našimi výrobky a ulehčili cestu k nalezení toho pravého řešení pro každého.

 

NOVISA – to je označení výrobků špičkové kvality od firmy REGUTEC, která přináší řešení pro odhlučnění (NOise), nadměrné vibrace (VIbration) a také bezpečnost pro uživatele (SAfety).

 

Tuto novinku jsme pro Vás připravili díky zpětné vazbě od architektů a projektantů.S nástupem nové značky očekáváme zvýšení zájmu o naše výrobky zejména na domácím trhu.

REGUTEC SLAVÍ 20 LET! / 14.09.2013

Regutec slaví výročí 20 let od založení společnosti. Provozní zařízení prošlo postupným vývojem, kdy jsme z původní, prakticky 100%ní ruční výroby dospěli ke dnešní poloautomatizované výrobě. 

Počátečný sortiment čítající dva typy výrobků se rozšířil na několik set výrobků včetně mnoha chráněných zákaznických produktů.


Dlouholeté zkušenosti s výrobou pryžových výrobků zhodnocujeme při projektování a dodávkách recyklačních linek na zpracování použitých pneumatik.

ODHLUČNENÍ VÝTAHŮ V AZ TOWER / 15.06.2013

Realizace odhlučnění výtahů pro nejvyšší budovu ČR - AZ TOWER. Objekt byl projektován se zřetelem na ohleduplnost k životnímu prostředí (využití geotermálního tepla a akumulace hlubokými pilotami apod.). V železobetonové věži se budou nacházet kanceláře a v posledních sedmi podlažích apartmány. Včetně třípodlažní podnože zde bylo naplánováno celkově 17 000 metrů čtverečních obchodních, kancelářských a rezidenčních ploch.