Reference Kariéra

Manipulant výroby

Práci nabízí: Regutec a.s.
Pracoviště: Němčičky 92, 664 66
Region: Ivančicko
Pracovní poměr: zkrácený
úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Směnnost: dvousměnný provoz
Minimální vzdělání: SOU - výuční list

Jsme stabilní výrobní firma, působící na trhu již 25 let, se sídlem v Němčičkách u Brna a do našeho kolektivu aktuálně hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky na pozici:

Manipulant výroby – řidič VZV

Náplň práce:
  - včasné vychystávání a dodání materiálu pro výrobu

  - příprava zakázek k expedici

  - vedení záznamů o pohybu a přehledu zásob

  - práce se čtečkou a systémem ERP

  - dvousměnný provoz 6:00 - 18:00, 18:00 - 06:00, práce 2x ranní, 2x volno, 2x noční

Požadujeme:
 - pečlivost, samostatnost a stabilní docházku

 - ochotu učit se novým věcem a pracovat v kolektivu

 - praxe na pozici skladník či průkaz řidiče VZV vítány, ale nejsou podmínkou

 - dobrý fyzický stav - práce je vhodná pro muže

Nabízíme:
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou

- zaškolení, možnost získání průkazu VZV

- mzdu v rozmezí 25.000 – 29.000,- Kč

- motivační příplatky za práci o víkendech, v noci a přesčas

- 25 dní dovolené

- příspěvek na stravování – stravenky v hodnotě 100,- Kč

Kontakt: Jana Závodská – personalistka
               tel: 725 013 649
               e-mail: [email protected]